המסע להצלת רועי שליו

מערכת להושיט יד

רועי, רק בן 4, חלה בסרטן קשה באזור המוח. כשהרופאים הודיעו שהסיכוי היחיד שלו הוא טיפול מיוחד בחו”ל שעולה הון, התגייסנו עבורו, ובאמצעות הכסף שנתרם הוא טס בהצלחה אל הטיפול שהציל את חייו

לפני כשמונה חודשים הגיע אלינו רועי שליו, ילד מתוק בן 4. 

לרועי התגלה סרטן אלים מסוג מדולובלסטומה בדרגה 4, הדרגה הקשה ביותר. עוד לפני שהוא והוריו עיכלו את העניין, הם נשאבו עמוק אל תוך מציאות אכזרית וקשה של טיפולים כימותרפיים. רועי הוא ילד חכם, שאוהב ללמוד ולחקור בלי סוף. ורבלי מאד. אחת הסכנות בטיפולים הקשים למחלה היא שהם יפגעו בו כך שהוא לא יחזור ליכולות הרגילות שלו. הפחד הלך וגבר.

מלבד רועי יש עוד 3 ילדים בבית משפחת שליו, שלא ראו כמעט את אמא ואת אבא מכיוון שהם נמצאים כל היום בבית החולים, מלווים את רועי באשפוז הקשה, כשאבא יוסי משתדל לעבוד ככל הניתן כדי להמשיך ולהחזיק את המצב.

לאחר זמן קצר גילו שהסיכוי האחרון במצב של רועי הוא טיפול מיוחד ונדיר בהקרנת פרוטונים בחו”ל, מכיוון שההקרנות הרגילות שעושים בארץ עלולות לפגוע ברועי קשות במוח, בעמוד השדרה ובאיברים נוספים.

הרופא קרא להורים של רועי והזהיר אותם שבמצב בו רועי נמצא לאחר הטיפול הכימותרפי, אם לא יתחילו לטפל בו מיד בהקרנות, רוב הסיכויים שהסרטן יכה בשנית, והפעם כשהוא עמיד לכימותרפיה.

ההורים טליה ויוסי שליו. “הבנו שאנחנו במלחמה על החיים של הילד.”

רועי נלחם על חייו בבית החולים, והמשיך לקבל את הטיפולים הקשים, כשהגידול ממשיך להתפשט בינתיים מראשו אל עמוד השדרה. ובינתיים הם קיבלו בשורה נוראה: יש להם רק כשבועיים להטיס את רועי לטיפול המיוחד, אחרת יהיה מאוחר מדי. הפחד הפך להיות בלתי נסבל. הקמנו עבורם קמפיין בזק במטרה אחת- להציל את החיים של רועי. הסכום הנדרש היה עצום, אבל המשכנו להאמין. כשאין ברירה אין ברירה. 

בתוך שבועיים גוייסו מיליון שקלים, הסכום הדרוש להוצאות. רועי הוטס במהרה ועבר את הטיפול, כשהמשפחה שוהה איתו ומלווה אותו ברגעים הקשים. 

https://youtu.be/m2MlCSHzjrs

השבוע (22/10/20), התבשרנו בבשורה הנהדרת שרועי, שכבר חזר ארצה, עבר בדיקה שיצאה תקינה, וסיים את הטיפולים. כעת נותרה  לו תקופת שיקום ומעקב, ואנו מאחלים לו בשמחה רבה ובאהבה- 

רק בריאות!! 

#תורמים עכשיו

מצילים ילדים חולי סרטן

לפרטים ותרומות

מצילים את ירדן

לפרטים ותרומות

בן אומר תודה!

לפרטים ותרומות

אמץ ילד חולה ויחד מצילים חיים

לפרטים ותרומות

אולי פספסתם

לחיצה קטנה על כפתור יכולה לשנות חיים

לתרומה התקשרו 3788